Halı Yıkama

Halı yıkama Ankara genelinde verilen bir hizmetimiz olup siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu bir borç bilmekteyiz. Ankara halı yıkama fabrikaları arasında her geçen gün yaptığı başarılı çalışmalarıyla taktir toplayan Prestij Halı Yıkama sürekli kendini geliştiren ve teknolojik takiple halı temizleme makine parkurunu günden güne büyütmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Yeniliklere her daim açık olan halı yıkama fabrikamız ücretsiz ve yaygın servis ağıyla siz halkımızın hizmetindedir. Halı yıkama sistemlerinde her geçen gün yeni bir yöntem ve yeni bir taktikle halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve ışıltılı haliyle yeniden size mutluluğu tattıracak bir temizlik sağlamaktadır. Ankara gibi  bir şehirde ve her geçen gün artan nüfus yoğunluğunu da göz önünde bulundurursak ister istemez halı temizleme sektöründe de artan rağbet karşısında yeni firmalar kurulmaktadır.

Halı yıkama hizmetleri fabrika ortamında yapılmaktan önce herkes kendi halılarını bildik yöntemlerle ya balkonlarda, ya da beton yapılı yerlerde elle yıkamaktaydılar. Elle ve yerde yıkanan halılar istenilen temizliği vermemekte ve aynı zamanda yerden alınan mikrop ya da bakteri tarzı organizmalarla daha da sağlıksız bir şekle dönüşmekteydi. Daha doğrusu nerdeyse yıkanmamış olsaydı daha temiz kalacaktı denilebilir.

Halı Temizleme

Halı temizliği hem kendi sağlığımız için hem de halının uzun ömürlü olması için düzenli bir şekilde yapılması gerekir. En az altı ayda bir ya da yılda üç defa halılarımız düzenli bir şekilde temizlenmeli ya da bir halı yıkama fabrikasında yıkanmalıdır. Bu şekilde hem kendi sağlığımızı korumuş hem de halımızın ömrünü uzatmış oluruz.

Profesyonel halı temizleme kiralamanın zamanı gelince, evlerini özellikle temiz ve düzenli bulduğu kişilerden yönlendirin. Tavsiyeleri bu şekilde talep ederek, en yüksek hizmet ve mesleki standartları koruyan bir temizlik firması bulmak için iyi bir şansa sahipsiniz. Aileniz ve halılarınız bunun için size teşekkür edecek!

Halı temizleme şirketi gelmeden önce mobilyaları kendiniz taşımak isteyebilirsiniz. Bazı şirketler bunu ücretsiz yaparken, çoğu sizin için yapmalarını rica edersek birçoğu ücret alır. Halı temizliği kadar pahalı, kurtarmak için elinizden gelen her şeyi yapmak isteyeceksiniz.

Ankara Halı Temizleme

Bir halıyı temizleme en iyi yolu, dışarıda bir güverteye taşımak veya havlu temizlemektir. Küçük bir halı şampuanı kullanın ve halının üzerine en az iki kere geçin. İç mekanda geri taşımadan önce halı tamamen hava kurumasına izin verin. Bu yöntem sadece sıcak, kuru havalarda kullanılabilir.

Halı yıkama işlemine neler girdiğiyle ilgili daha fazla şey bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Doğru bilgiyi kullanarak doğru şirketi seçmek çok önemlidir çünkü önemli bir yatırımdır. Halının uzun süre dayanmasını istiyorsanız, burada okuduğunuz tavsiyeleri ve ipuçlarını hatırlayın.

halı yıkama