Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkama evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? 

Farbikamizda son sitem teknolojisi kullanılarak yorgan battaniyeleriniz değerinde yıkanır ..

yorgan ve battaniye yıkama

Kirli yorgan ve battaniye yıkama söz konusu olduğunda derhal çözülmesini istersiniz. Buna göre, biri yardımcı olacak en iyi şirketi nasıl bulur? Bu makale, halılarınızın hafifçe temizlenmesi, tamamen temizlenmesi ve memnuniyetinizin garantilenmesi için mevcut en iyi şirketi seçme süreci boyunca size yol gösterecektir.

Üzerinde olabilecek kum ve tozdan kurtulmak için halılarınızı haftada en az bir kez boşalttığınızdan emin olun. Bu, yorgan ve battaniye yıkama ömrünü uzatmanıza ve sosyal toplantılar için evinizin üzerinde insanlar bulunduğunda yeni bir görünüm vermenize yardımcı olabilir.

Kötü Kokular

Kötü kokuların geri gelmesini önlemek için temizledikten sonra yorgan ve battaniye yıkama neminden ayrılmamalısınız. Az önce temizlediğiniz alanı hızla kurutmak için hava üfleme kurutucu veya fan kullanabilirsiniz veya hava yeterince sıcaksa pencereleri açın. Pencereleri kapatmadan veya fanı kapatmadan önce halının tamamen kuru olduğundan emin olun.

Trafiğin yoğun olduğu bölgeleriniz için özel kimyasallara sahipseniz, yorgan ve battaniye yıkama konusunda irtibat kurduğunuz herhangi bir şirkete sorun. Çoğu durumda, halılarınız bundan başka her alanda oldukça temiz olacaktır, bu nedenle burada kullanılabilecek güçlü şeylere ihtiyacınız olacaktır. Böyle bir hizmeti yoksa, farklı bir şirket kullanmayı düşünmelisiniz.

Yorgan ve battaniye yıkama mümkün olduğunca sık sık vakumlayın. Bu ıslak hale gelmesi halinde halıya emilecek çok fazla kir ve toz tutar. Halıya dökülen su kirletilmediği sürece halıya su dökmek bir sorun teşkil etmez.

Yorgan Yıkama

Düzenli olarak evinizi boşaltın. Vakum ne kadar uzun sürecek olursan çıkınca daha da kir olur. Bunu yaparak, lekeler kadar fazla uğraşmak zorunda kalmazsınız ve yorgan ve battaniye yıkama daha uzun bir ömrü olacaktır. Harcanan zaman buna değecektir.

Çoğu insanın yetişemediği yorgan ve battaniye yıkama şirketlerine sormanız gereken önemli bir soru, temizlik masrafının bir parçası olarak mobilyalarınızı sizin için taşımak isteyip istemediğinizdir. Gelip taşınıyorsa, servise çok şey verin, büyük bir fatura ile sonuçlanabilir.

Evinizde halı varsa, her zaman kötü bir leke oluşması ihtimaline karşı halı lekesi gidericilerine sahip olmak isteyeceksiniz ve yakında profesyonel temizlik için planlanmadınız demektir. Karışımı lekeye uygulayın ve beş dakika kadar ısınmasına izin verin. Alana baskı uygulamayın. En iyi sonucu almak için sprey uygularken saat yönünde bir desen kullanın.